Początek StronyBiuletyn InformacyjnyNowa SolidarnośćPrace LaRouchaInne dokumentyWarte zobaczeniaNasz adres: eirns@larouchepub.com
Zaproszenie

NA LETNIE SEMINARIUMW dniach 18-19 sierpnia (sobota, niedziela) odbędzie się kolejne letnie międzynarodowe seminarium Instytutu Schillera w Oberwesel nad Renem, w połowie drogi między Mainz i Koblez, w otoczeniu pięknego krajobrazu wzgórz pokrytych winnicami.

Tematyka seminarium obejmować będzie dwa główne elementy, po pierwsze, gospodarczo-strategiczną perspektywę usunięcia błędnej polityki globalizacji i neo-liberalizmu w celu pokonania światowego finansowego i strategicznego kryzysu, po drugie, możliwość stworzenia kulturalnego i naukowego renesansu. Główni prelegenci zaproszeni na seminarium przedstawią wykłady z historii, sztuki klasycznej i nauk ścisłych z punktu widzenia humanistycznego programu oświaty. Omówione też zostaną prace Instytutu Schillera w zakresie transformacji Eurazji w obszar rzeczywistego rozwoju gospodarczego jako alternatywy załamującego się globalnego systemu finansowego.

Gorąco zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Koszty dwudniowego pobytu wynoszą 150 DM za dwie noce w schronisku młodzieżowym plus trzy posiłki dziennie. 

Szczegóły dotyczące dokładnego adresu, transportu na terenie Niemiec do Oberwesel uzyskać można od Franka Hahna pod adresem schiller-institut@t-online.de lub telefonicznie 49 (511) 86 86 25.

Uczestnicy proszeni są o przybycie na miejsce w piątek wieczorem, 17 sierpnia.
 

Zapraszamy!


odnosniki