Początek StronyBiuletyn InformacyjnyNowa SolidarnośćPrace LaRouchaInne dokumentyWarte zobaczeniaNasz adres: eirns@larouchepub.comZaproszenie

„Gospodarka to sprawa ciągle najważniejsza, idioto”

    We wtorek, 9 listopada, dokładnie tydzień po wyborach prezydenckich w Stanach Zjednoczonych, Lyndon LaRouche, ubiegający się na początku roku z ramienia Partii Demokratycznej o nominację na kandydata na fotel prezydencki, wystąpi z przemówieniem do narodu i świata na seminarium transmitowanym ze stolicy kraju przez Internet, na stronie www.larouchepac.com. Seminarium sponsorowane będzie przez Komitet Akcji Politycznej LaRouche’a, który założony był w Bostonie w czasie konwencji Partii Demokratycznej w celu wsparcia kandydatur Kerry’ego i Edwardsa w najbardziej liczących się w wyborach stanach.

LaRouche przedstawi swoją analizę sytuacji po wygranej George’a Busha 2 listopada, która oznaczać będzie szybkie przyspieszenie rozkładu światowej gospodarki i systemu finansowego. „Stany Zjednoczone i reszta świata stoją w obliczu najpoważniejszego krachu finansowego w historii” – powiedział LaRouche w udzielonym niedawno wywiadzie. „Jeszcze przed inauguracją kryzys gospodarczy, finansowy i kryzys systemu bezpieczeństwa uderzą nasz kraj i resztę świata z  pełną siłą, a administracja Busha jest zupełnie nie przygotowana na coś takiego. Jeśli John Kerry wygrałby wybory, zaistniałaby możliwość powstrzymania zbliżającej się fali kryzysów. Ci, którzy głosowali na Busha i Cheney będą musieli ponieść konsekwencje swojej decyzji”.

LaRouche podkreślił m.in.: „Najważniejszą sprawą jest ciągle jeszcze gospodarka, a  powrót Busha i Cheney do Białego Domu oznacza, że nie będzie tamy, która powstrzymałaby falę kryzysów, napływających z różnych stron świata”. Pod koniec wypowiedzi LaRouche zaznaczył: „Spójrzmy na sytuację z wyższego poziomu. Jeśli wybory 2 listopada okażą się w pełni legalne i nie znajdą się dowody masowych oszustw czy błędów, oznaczać to będzie, że wielu Amerykanów jest po prostu głupcami, o wielu więcej, niż przypuszczałem. Widać to szczególnie wśród tych, którzy ciągle trzymają się iluzji, że Bushowi udało się rozwiązać problemy gospodarcze”.

Seminarium transmitowane będzie przez Internet

na stronie www.larouchepac.com, 9 listopada, godz. 13.00 – 17.00 (w Polsce 19.00-23.00)

Zapraszamy!


Pytania i komentarze prosimy kierować

odnosniki