Początek StronyBiuletyn InformacyjnyNowa SolidarnośćPrace LaRouchaInne dokumentyWarte zobaczeniaNasz adres: eirns@larouchepub.comZaproszenie

Wersja pdf do drukowania Seminarium LaRouche’a emitowane w internecie 16 listopada,

Sytuacja polityczna w Stanach Zjednoczonych po wyborach.
Co powinien zrobić nowy Kongres?
Odbudowa gospodarki po krachu 2007 r.

Bez względu na końcowy rezultat wyborów do Senatu, zwycięstwo Partii Demokratycznej w wyborach do Izby Reprezentantów oraz przejęcie przez nich kilku foteli senacki oznacza poważny przełom w sytuacji politycznej Waszyngtonu.

Na seminarium 31 października w Berlinie, w odpowiedzi na pytanie dotyczące kierunku polityki Kongresu w przypadku wygranej demokratów, LaRouche stwierdził, że Partia ta powinna unikać „brudnych kompromisów”, by zdobyć poparcie 20% Amerykanów o najwyższych dochodach i skoncentrować się na pozostałych 80% obywateli, których warunki życia coraz bardziej się pogarszają z powodu kłopotów amerykańskiej gospodarki. LaRouche nawiązał do polityki Franklina Roosevelta i konieczności powrotu do gospodarki opartej na postępie naukowo-technologicznym. Skrytykował proces globalizacji i obecną politykę zagraniczną administracji Busha i Cheney.

Najbliższe miesiące pracy Kongresu oraz przyszłość globalnego systemu finansowo-monetarnego będą przedmiotem seminarium 16 listopada. Zapraszamy.


Zapraszamy!

Kiedy:   16 listopada godz. 17.00 (czasu polskiego); 13.00 (Waszyngton)   

Gdzie: www.larouchepac.com

Pytania na temat przemówienia prosimy kierować do eirns@larouchepub.com


odnosniki